TARİHÇE

1962 doğumlu Mehmet Usta ailesinin geçimini sağlamak için Kilis’ten İstanbul’a gelerek zorlu bir hayatın kapılarını aralar. Lokantacılık sektörüne ilk adımlarını Baklava ustası olarak atan Mehmet Gözlü, kardeşi Hikmet Gözlü’nün de gelmesiyle memleketleri Kilis’in lezzetlerini İstanbulluların damak zevkine sunmayı hedefledi. Ve nihayet, Gözlü kardeşler 1992 yılında İstanbul Bahçelievler’de Gözde Kebap’ı kurdular. Çeyrek asırdır en özel tariflerle hazırladıkları kebaplarıyla müşterilerin ilgi odağı olmayı başaran Gözde Kebap, babaların geçmiş tecrübelerini oğulların yeni fikir ve enerjileriyle harmanlama şansını elde etmiş nadide rastaurantlardandır.

GÖZDE KEBAP halen iki şubesi ile Bahçelievler’de hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel toplantı, nişan ve benzeri organizasyonlarınız için mekanımız hizmetinize tahsis edilebilmektedir.

VİZYONUMUZ
Müşteri Memnuniyeti Bizler İçin Vazgeçilmezdir. Müşterilerimizin ziyaretlerini devamlı kılmak için temiz, sıcak ve keyifli bir ortamda uygun fiyata, yüksek kalitede ürün ve üstün hizmet sağlarız. Amacımız, her zaman her bir misafirimize Kalite, Servis, Temizlik & Değer sunmaktır.

MİSYONUMUZ
Tüm ürünler en taze ve birinci sınıf malzemeden özenle tedarik edilerek hazırlanır.
Meslekte devamlılığımızın esası olan temizlik ve titizlik, GÖZDE KEBAP tecrübesi ile müşterilerin memnuniyetine sunulur.
GÖZDE KEBAP daima müşterilerinin eleştiri ve önerilerine karşı gerekli hassasiyeti göstererek başarı ve devamlılığını sağlamıştır.